Bränslepump
OPEL ASTRA G Cabriolet, ASTRA G Coupé, ASTRA G Hal »
599:-
Spara 29%
st inkl moms
Bränslepump

Bränslepump

 
I lager hos vår leverantör, 3-6 dagars leverans
Endast 29 kr i frakt, oavsett storlek!
Marknadspris ca 839 kr
Du sparar: 240 kr
Delbetalning från 26:- / mån
Skruvat & Klart
från:
1 661 kr
Totalpris inkl. montering på verkstad

Generell produktinformation

Dog bilen plötsligt, helt utan förvarning? Vrid på tändningen och be en vän lyssna bak vid bränsletanken.
Hörs inte ett surrande ljud är det med stor sannolikhet bränslepumpen som gått sönder.
Vi har högkvalitativa pumpar till din bil som löser ditt problem.
Tänk på att ha så lite bensin som möjligt i tanken vid byte av pump.

Produktinformation

Från chassinummer13009648
Motorkod20SE*
MotorkodC 20 SEL
MotorkodC14SE
MotorkodC16XE
DriftartElektrisk
Ej för landsutförandeSydafrika
Från chassinummerX1093314
MotorkodX10XE
Från chassinummerX1166420
Från chassinummerX1167720
MotorkodX12XE
MotorkodX14XE
MotorkodX16XE
MotorkodX16XEL
MotorkodX18XE1
MotorkodX20SE
MotorkodX20XER
MotorkodX20XEV
MotorkodX25XE
MotorkodX30XE
Från chassinummerX7074498
Från chassinummerXS163120
MotorkodY 16 XE
Till chassinummerY1999999
Från chassinummerY2042871
MotorkodY22XE
MotorkodY26SE
Från chassinummerY3010333
Från chassinummerY4063970
Från chassinummerY5052847
Från chassinummerY6000001
Från chassinummerY7000001
Från chassinummerY8026165
Från chassinummerY8026291
MotorkodZ12XE
MotorkodZ14XE
MotorkodZ14XEP
MotorkodZ16SE
MotorkodZ16XE
MotorkodZ16XEP
MotorkodZ18XE
MotorkodZ22SE
OPEL ASTRA G Cabriolet 1.6 16V 03.2001-10.2005
OPEL ASTRA G Cabriolet 1.8 16V 03.2001-10.2005
OPEL ASTRA G Coupé 1.8 16V 03.2000-10.2000
OPEL ASTRA G Coupé 1.8 16V 09.2000-05.2005
OPEL ASTRA G Halvkombi 1.2 16V 02.1998-09.2000
OPEL ASTRA G Halvkombi 1.2 16V 09.2000-01.2005
OPEL ASTRA G Halvkombi 1.4 09.2007-12.2009
OPEL ASTRA G Halvkombi 1.4 16V 02.1998-01.2005
OPEL ASTRA G Halvkombi 1.6 09.2000-01.2005
OPEL ASTRA G Halvkombi 1.6 16V 02.1998-01.2005
OPEL ASTRA G Halvkombi 1.8 16V 02.1998-09.2000
OPEL ASTRA G Halvkombi 1.8 16V 09.2000-01.2005
OPEL ASTRA G Halvkombi 2.0 16V 02.1998-01.2005
OPEL ASTRA G Halvkombi 2.0 16V OPC 11.1999-09.2002
OPEL ASTRA G Kombi 1.2 16V 02.1998-09.2000
OPEL ASTRA G Kombi 1.2 16V 09.2000-07.2004
OPEL ASTRA G Kombi 1.4 10.2004-12.2009
OPEL ASTRA G Kombi 1.4 16V 06.1998-07.2004
OPEL ASTRA G Kombi 1.6 09.2000-07.2004
OPEL ASTRA G Kombi 1.6 12.2002-07.2009
OPEL ASTRA G Kombi 1.6 16V 02.1998-07.2004
OPEL ASTRA G Kombi 1.8 16V 02.1998-09.2000
OPEL ASTRA G Kombi 1.8 16V 09.2000-07.2004
OPEL ASTRA G Kombi 2.0 16V 02.1998-07.2004
OPEL ASTRA G Sedan 1.2 16V 09.1998-09.2000
OPEL ASTRA G Sedan 1.2 16V 09.2000-01.2005
OPEL ASTRA G Sedan 1.4 09.2007-12.2009
OPEL ASTRA G Sedan 1.4 16V 09.1998-01.2005
OPEL ASTRA G Sedan 1.6 09.2000-01.2005
OPEL ASTRA G Sedan 1.6 16V 09.1998-01.2005
OPEL ASTRA G Sedan 1.8 16V 06.2000-01.2005
OPEL ASTRA G Sedan 1.8 16V 09.1998-09.2000
OPEL ASTRA G Sedan 2.0 16V 09.1998-01.2005
OPEL COMBO 1.4 07.1994-10.2001
OPEL CORSA B 1.0 i 12V 11.1996-09.2000
OPEL CORSA B 1.2 i 16V 03.1998-09.2000
OPEL CORSA B 1.4 i 16V 09.1994-09.2000
OPEL CORSA B 1.4 Si 03.1993-09.2000
OPEL CORSA B 1.6 GSI 16V 03.1993-09.2000
OPEL CORSA B 1.6 i 16V 09.1994-09.2000
OPEL OMEGA B 2.0 03.1994-09.1999
OPEL OMEGA B 2.0 03.1994-12.2000
OPEL OMEGA B 2.0 16V 03.1994-09.1999
OPEL OMEGA B 2.2 16V 09.1999-07.2003
OPEL OMEGA B 2.5 V6 03.1994-09.2000
OPEL OMEGA B 3.0 V6 04.1994-02.2001
OPEL OMEGA B Kombi 2.0 03.1994-09.1999
OPEL OMEGA B Kombi 2.0 16V 03.1994-09.1999
OPEL OMEGA B Kombi 2.2 16V 09.1999-07.2003
OPEL OMEGA B Kombi 2.5 V6 03.1994-09.2000
 
Rekommenderas
Populära produkter i vald kategori: