Bussning, länkarm, Bak, Höger eller vänster, Nedre framaxel
Bussning, länkarm, Bak, Höger eller vänster, Nedre framaxel
NISSAN PRIMASTAR Buss, PRIMASTAR Flak/chassi, PRIMASTAR Skåp, OPEL VIVARO Combi, VIVARO Flak/chassi, VIVARO Skåp, RENAULT ESPACE IV, LAGUNA II, LAGUNA Grandtour I, LAGUNA Grandtour II, THALIA I, TRAFIC Buss II, TRAFIC Flak/chassi II, TRAFIC Skåp II, VAUXHALL VIVARO Combi, VIVARO Flak/chassi, VIVARO Skåp

Bussning, länkarm, Bak, Höger eller vänster, Nedre framaxel

189:-
Spara 34%
st inkl moms
 
I lager, 2-4 dagars leverans
Endast 29 kr i frakt, oavsett storlek!
Marknadspris ca 284 kr
Du sparar: 95 kr
Delbetalning från 9:- / mån

Generell produktinformation

Alla chassidelar som vi säljer är granskade för optimal passform och funktion.

Delarna är producerade för att hålla likvärdig eller överstiga den kvalité som originaldelar har från leverantör.

Innan du lägger en beställning så kontrollera gärna att delen passar din bil, rätt kvalitetsdel till rätt bil är alltid ett vinnande koncept.


Vi rekommenderar att göra en framvagnsinställning/fyrhjulsinställning i samband med byte av chassidelar.

Specifikationer

Innerdiameter 1 (mm)18,2
För oe-nummer4408958
För oe-nummer4408959
För oe-nummer4412934
För oe-nummer4412936
Längd (mm)50
Ytterdiameter 1 (mm)55
För oe-nummer8200026654
För oe-nummer8200026655
För oe-nummer8200273728
För oe-nummer8200273729
För oe-nummer8200389134
För oe-nummer8200389135
För oe-nummer8200452715
För oe-nummer8200452716
För oe-nummer8200602612
För oe-nummer8200602613
För oe-nummer91166461
För oe-nummer91166462
För oe-nummer93851117
För oe-nummer93851118
LagringssättGummimetallager
NISSAN PRIMASTAR Buss 2.0 03.2001-
NISSAN PRIMASTAR Buss dCi 100 03.2001-
NISSAN PRIMASTAR Buss dCi 120 09.2006-
NISSAN PRIMASTAR Buss dCi 140 07.2003-
NISSAN PRIMASTAR Buss dCi 150 09.2006-
NISSAN PRIMASTAR Buss dCi 80 03.2001-
NISSAN PRIMASTAR Buss dCi 90 09.2006-
NISSAN PRIMASTAR Flak/chassi 1.9 dCi 07.2002-08.2006
NISSAN PRIMASTAR Flak/chassi 1.9 dCi 07.2002-08.2006
NISSAN PRIMASTAR Flak/chassi 2.5 dCi 07.2002-08.2006
NISSAN PRIMASTAR Skåp 2.0 02.2003-
NISSAN PRIMASTAR Skåp dCi 100 09.2002-
NISSAN PRIMASTAR Skåp dCi 115 09.2008-
NISSAN PRIMASTAR Skåp dCi 120 09.2006-
NISSAN PRIMASTAR Skåp dCi 140 07.2003-
NISSAN PRIMASTAR Skåp dCi 150 09.2006-
NISSAN PRIMASTAR Skåp dCi 80 09.2002-
NISSAN PRIMASTAR Skåp dCi 90 09.2006-
OPEL VIVARO Combi 1.9 DI 08.2001-
OPEL VIVARO Combi 1.9 DTI 08.2001-
OPEL VIVARO Combi 2.0 16V 08.2001-
OPEL VIVARO Combi 2.0 CDTI 08.2006-
OPEL VIVARO Combi 2.0 CDTI 08.2006-
OPEL VIVARO Combi 2.0 ECOTEC 08.2006-
OPEL VIVARO Combi 2.5 CDTI 08.2006-
OPEL VIVARO Combi 2.5 CDTI 08.2006-
OPEL VIVARO Combi 2.5 DTI 05.2003-
OPEL VIVARO Flak/chassi 1.9 Di 08.2006-
OPEL VIVARO Flak/chassi 1.9 DTI 08.2006-
OPEL VIVARO Flak/chassi 2.0 16V 08.2006-
OPEL VIVARO Flak/chassi 2.0 CDTI 01.2006-
OPEL VIVARO Flak/chassi 2.0 CDTI 08.2006-
OPEL VIVARO Flak/chassi 2.0 ECOTEC 08.2006-
OPEL VIVARO Flak/chassi 2.5 CDTI 08.2006-
OPEL VIVARO Flak/chassi 2.5 CDTI 08.2006-
OPEL VIVARO Flak/chassi 2.5 DTi 08.2006-
OPEL VIVARO Skåp 1.9 DI 08.2001-
OPEL VIVARO Skåp 1.9 DTI 08.2001-
OPEL VIVARO Skåp 2.0 16V 08.2001-
OPEL VIVARO Skåp 2.0 CDTI 08.2006-
OPEL VIVARO Skåp 2.0 CDTI 08.2006-
OPEL VIVARO Skåp 2.0 ECOTEC 08.2006-
OPEL VIVARO Skåp 2.5 CDTI 08.2006-
OPEL VIVARO Skåp 2.5 CDTI 08.2006-
OPEL VIVARO Skåp 2.5 DTI 05.2003-
RENAULT ESPACE IV 1.9 dCi 04.2003-02.2005
RENAULT ESPACE IV 1.9 dCi 11.2002-
RENAULT ESPACE IV 2.0 04.2005-
RENAULT ESPACE IV 2.0 11.2002-
RENAULT ESPACE IV 2.0 11.2002-02.2005
 
Andra köpte även:
Rekommenderas
Populära produkter i vald kategori