Bussning, länkarm, Bak, Höger eller vänster, Nedre framaxel
OPEL VIVARO Combi, VIVARO Flak/chassi, VIVARO Skåp »
208:-
Spara 34%
st inkl moms
Bussning, länkarm, Bak, Höger eller vänster, Nedre framaxel

Bussning, länkarm, Bak, Höger eller vänster, Nedre framaxel

 
I lager, 2-4 dagars leverans
Endast 29 kr i frakt, oavsett storlek!
Marknadspris ca 311 kr
Du sparar: 103 kr
Delbetalning från 9:- / mån

Generell produktinformation

Alla chassidelar som vi säljer är granskade för optimal passform och funktion.

Delarna är producerade för att hålla likvärdig eller överstiga den kvalité som originaldelar har från leverantör.

Innan du lägger en beställning så kontrollera gärna att delen passar din bil, rätt kvalitetsdel till rätt bil är alltid ett vinnande koncept.


Vi rekommenderar att göra en framvagnsinställning/fyrhjulsinställning i samband med byte av chassidelar.

Produktinformation

Innerdiameter 1 [mm]18,2
För oe-nummer4408958
För oe-nummer4408959
För oe-nummer4412934
För oe-nummer4412936
Längd (mm)50
Ytterdiameter 1 [mm]55
För oe-nummer8200026654
För oe-nummer8200026655
För oe-nummer8200273728
För oe-nummer8200273729
För oe-nummer8200389134
För oe-nummer8200389135
För oe-nummer8200452715
För oe-nummer8200452716
För oe-nummer8200602612
För oe-nummer8200602613
För oe-nummer91166461
För oe-nummer91166462
För oe-nummer93851117
För oe-nummer93851118
LagringssättGummimetallager
OPEL VIVARO Combi 1.9 DI 08.2001-
OPEL VIVARO Combi 1.9 DTI 08.2001-
OPEL VIVARO Combi 2.0 16V 08.2001-
OPEL VIVARO Combi 2.5 DTI 05.2003-
OPEL VIVARO Flak/chassi 2.5 DTi 08.2006-
OPEL VIVARO Skåp 1.9 DI 08.2001-
OPEL VIVARO Skåp 1.9 DTI 08.2001-
OPEL VIVARO Skåp 2.0 16V 08.2001-
OPEL VIVARO Skåp 2.5 DTI 05.2003-
RENAULT ESPACE IV 2.0 11.2002-02.2005
RENAULT LAGUNA II 1.6 16V 02.2005-
RENAULT LAGUNA II 1.6 16V 03.2001-
RENAULT LAGUNA II 1.6 LPG 03.2001-05.2005
RENAULT LAGUNA II 1.8 16V 03.2001-
RENAULT LAGUNA II 1.8 16V 03.2001-
RENAULT LAGUNA II 1.8 16V 03.2001-
RENAULT LAGUNA II 1.8 16V 03.2001-
RENAULT LAGUNA II 1.9 dCi 01.2005-
RENAULT LAGUNA II 1.9 dCi 03.2001-
RENAULT LAGUNA II 1.9 dCi 03.2001-
RENAULT LAGUNA II 1.9 dCi 03.2004-
RENAULT LAGUNA II 1.9 dCi 05.2005-
RENAULT LAGUNA II 1.9 dCI 06.2001-
RENAULT LAGUNA II 1.9 dCi 10.2001-
RENAULT LAGUNA II 2.0 16V 01.2005-
RENAULT LAGUNA II 2.0 16V 01.2005-
RENAULT LAGUNA II 2.0 16V 08.2002-
RENAULT LAGUNA II 2.0 16V 08.2002-
RENAULT LAGUNA II 2.0 16V IDE 04.2001-
RENAULT LAGUNA II 2.0 16V Turbo 01.2003-
RENAULT LAGUNA II 2.0 dCi 01.2006-
RENAULT LAGUNA II 2.0 dCi 08.2005-
RENAULT LAGUNA II 2.2 dCi 04.2004-10.2005
RENAULT LAGUNA II 2.2 dCi 05.2005-
RENAULT LAGUNA II 2.2 dCi 10.2001-
RENAULT LAGUNA II 2.9 V6 24V 09.2002-12.2005
RENAULT LAGUNA II 3.0 V6 24V 03.2001-
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.6 16V 02.2005-
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.6 16V 03.2001-
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.6 FlexFuel 06.2001-10.2003
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.8 16V 03.2001-
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.8 16V 03.2001-
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.8 16V 03.2001-
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.8 16V 03.2001-
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.9 dCi 01.2005-
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.9 dCi 03.2001-
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.9 dCi 03.2001-
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.9 dCi 03.2004-
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.9 dCi 05.2005-
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.9 dCI 06.2001-
 
Rekommenderas
Populära produkter i vald kategori: