Bussning, länkarm, Fram, Höger eller vänster, Nedre framaxel
OPEL VIVARO Combi, VIVARO Flak/chassi, VIVARO Skåp »
224:-
Spara 34%
st inkl moms
Bussning, länkarm, Fram, Höger eller vänster, Nedre framaxel

Bussning, länkarm, Fram, Höger eller vänster, Nedre framaxel

 
I lager, 2-4 dagars leverans
Endast 29 kr i frakt, oavsett storlek!
Marknadspris ca 335 kr
Du sparar: 111 kr
Delbetalning från 10:- / mån

Produktinformation

Innerdiameter 2 [mm]14,6
Innerdiameter 1 [mm]16,05
För oe-nummer4408958
För oe-nummer4408959
För oe-nummer4412934
För oe-nummer4412936
Längd (mm)54
Yttre diameter [mm]58
För oe-nummer8200026654
För oe-nummer8200026655
För oe-nummer8200273728
För oe-nummer8200273729
För oe-nummer8200389134
För oe-nummer8200389135
För oe-nummer8200452715
För oe-nummer8200452716
För oe-nummer8200602612
För oe-nummer8200602613
För oe-nummer91166461
För oe-nummer91166462
För oe-nummer93851117
För oe-nummer93851118
LagringssättGummimetallager
OPEL VIVARO Combi 1.9 DI 08.2001-
OPEL VIVARO Combi 1.9 DTI 08.2001-
OPEL VIVARO Combi 2.0 16V 08.2001-
OPEL VIVARO Combi 2.5 DTI 05.2003-
OPEL VIVARO Flak/chassi 2.5 DTi 08.2006-
OPEL VIVARO Skåp 1.9 DI 08.2001-
OPEL VIVARO Skåp 1.9 DTI 08.2001-
OPEL VIVARO Skåp 2.0 16V 08.2001-
OPEL VIVARO Skåp 2.5 DTI 05.2003-
RENAULT ESPACE IV 2.0 11.2002-02.2005
RENAULT LAGUNA II 1.6 16V 02.2005-
RENAULT LAGUNA II 1.6 16V 03.2001-
RENAULT LAGUNA II 1.6 LPG 03.2001-05.2005
RENAULT LAGUNA II 1.8 16V 03.2001-
RENAULT LAGUNA II 1.8 16V 03.2001-
RENAULT LAGUNA II 1.8 16V 03.2001-
RENAULT LAGUNA II 1.8 16V 03.2001-
RENAULT LAGUNA II 1.9 dCi 01.2005-
RENAULT LAGUNA II 1.9 dCi 03.2001-
RENAULT LAGUNA II 1.9 dCi 03.2001-
RENAULT LAGUNA II 1.9 dCi 03.2004-
RENAULT LAGUNA II 1.9 dCi 05.2005-
RENAULT LAGUNA II 1.9 dCI 06.2001-
RENAULT LAGUNA II 1.9 dCi 10.2001-
RENAULT LAGUNA II 2.0 16V 01.2005-
RENAULT LAGUNA II 2.0 16V 01.2005-
RENAULT LAGUNA II 2.0 16V 08.2002-
RENAULT LAGUNA II 2.0 16V 08.2002-
RENAULT LAGUNA II 2.0 16V IDE 04.2001-
RENAULT LAGUNA II 2.0 16V Turbo 01.2003-
RENAULT LAGUNA II 2.0 dCi 01.2006-
RENAULT LAGUNA II 2.0 dCi 08.2005-
RENAULT LAGUNA II 2.2 dCi 04.2004-10.2005
RENAULT LAGUNA II 2.2 dCi 05.2005-
RENAULT LAGUNA II 2.2 dCi 10.2001-
RENAULT LAGUNA II 2.9 V6 24V 09.2002-12.2006
RENAULT LAGUNA II 3.0 V6 24V 03.2001-
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.6 16V 02.2005-
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.6 16V 03.2001-
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.6 FlexFuel 06.2001-10.2003
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.8 16V 03.2001-
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.8 16V 03.2001-
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.8 16V 03.2001-
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.8 16V 03.2001-
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.9 dCi 01.2005-
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.9 dCi 03.2001-
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.9 dCi 03.2001-
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.9 dCi 03.2004-
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.9 dCi 05.2005-
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.9 dCI 06.2001-
 
Rekommenderas
Populära produkter i vald kategori: