Grill, Nedre, Upptill
Grill, Nedre, Upptill
MINI MINI

Grill, Nedre, Upptill

1 403:-
Spara 21%
paket inkl moms
 
I lager hos vår leverantör, 4-8 dagars leverans
Endast 29 kr i frakt, oavsett storlek!
Marknadspris ca 1 754 kr
Du sparar: 351 kr
Delbetalning från 60:- / mån

Specifikationer

Helsort øvre+nedre
Från årsmodell01.2001
Till årsmodell12.2004
OriginalleverantörAutoStyle
MonteringssidaNedre
FärgSvart
MonteringssidaUpptill
Alla positionsangivelser utgår från förarstol i kupén.
MINI MINI Cooper 06.2001-09.2006
MINI MINI Cooper S 03.2002-09.2006
MINI MINI One 04.2003-09.2006
MINI MINI One 06.2001-09.2006
MINI MINI One D 06.2003-09.2006
MINI MINI One D 06.2003-09.2006
MINI MINI S Works 11.2003-06.2005
MINI MINI Works 11.2003-09.2006
 
Andra köpte även:
Rekommenderas
Populära produkter i vald kategori