Intercooler
Intercooler
MINI MINI, MINI Cabriolet, MINI CLUBMAN, MINI COUNTRYMAN, MINI PACEMAN

Intercooler

1 749:-
Spara 24%
{unit.St} inkl moms
 
Beställningsvara, 4-8 dagar leverans
Endast 29 kr i frakt, oavsett storlek!
Marknadspris ca 2 274 kr
Du sparar: 525 kr
Delbetalning från 75:- / mån

Specifikationer

Längd (mm)540
Djup (mm)64
Bredd (mm)82
MINI MINI Cabriolet Cooper S 03.2009-06.2015
MINI MINI Cabriolet Cooper S 03.2010-06.2015
MINI MINI Cabriolet John Cooper Works 08.2008-05.2015
MINI MINI CLUBMAN Cooper D 03.2010-06.2014
MINI MINI CLUBMAN Cooper D 10.2007-02.2010
MINI MINI CLUBMAN Cooper S 03.2010-06.2014
MINI MINI CLUBMAN Cooper S 10.2007-02.2010
MINI MINI CLUBMAN Cooper S 10.2007-02.2010
MINI MINI CLUBMAN John Cooper Works 11.2007-06.2014
MINI MINI Cooper D 06.2010-11.2013
MINI MINI Cooper D 11.2006-09.2010
MINI MINI Cooper S 03.2010-11.2013
MINI MINI Cooper S 10.2006-01.2011
MINI MINI COUNTRYMAN Cooper S 06.2010-
MINI MINI COUNTRYMAN Cooper S ALL4 06.2010-
MINI MINI John Cooper Works 03.2006-09.2006
MINI MINI John Cooper Works 11.2007-11.2013
MINI MINI One D 06.2009-07.2010
MINI MINI PACEMAN Cooper S 04.2012-
MINI MINI PACEMAN Cooper S ALL4 04.2012-
 
Rekommenderas
Populära produkter i vald kategori