Kulled / Spindelled, Ytter, Fram, höger eller vänster, Höger eller vänster, Nedre framaxel, Nedre
Kulled / Spindelled, Ytter, Fram, höger eller vänster, Höger eller vänster, Nedre framaxel, Nedre
FORD FOCUS, FOCUS Sedan, FOCUS Turnier

Kulled / Spindelled, Ytter, Fram, höger eller vänster, Höger eller vänster, Nedre framaxel, Nedre

295:-
Spara 34%
st inkl moms
 
I lager, 2-4 dagars leverans
Marknadspris ca 443 kr
Du sparar: 148 kr
Delbetalning från 13:- / mån

Generell produktinformation

Alla chassidelar som vi säljer är granskade för optimal passform och funktion.

Delarna är producerade för att hålla likvärdig eller överstiga den kvalité som originaldelar har från leverantör.

Innan du lägger en beställning så kontrollera gärna att delen passar din bil, rätt kvalitetsdel till rätt bil är alltid ett vinnande koncept.


Vi rekommenderar att göra en framvagnsinställning/fyrhjulsinställning i samband med byte av chassidelar.

Specifikationer

För oe-nummer1073214
För oe-nummer1073215
För oe-nummer1090730
För oe-nummer1090738
För oe-nummer1138160
För oe-nummer1138161
För oe-nummer1344966
För oe-nummer1344968
För oe-nummer2M513042BA
För oe-nummer2M513042BE
För oe-nummer2M513051BA
För oe-nummer2M513051BE
För oe-nummer98AG3042AJ
För oe-nummer98AG3042AK
För oe-nummer98AG3051AJ
För oe-nummer98AG3051AK
Vänster-/högertrafikFör högertrafik
Vänster-/högertrafikFör vänstertrafik
Allmän informationMed fästmaterial
FORD FOCUS 1.4 16V 10.1998-11.2004
FORD FOCUS 1.6 16V 10.1998-11.2004
FORD FOCUS 1.6 16V Flexifuel 01.2002-11.2004
FORD FOCUS 1.8 16V 10.1998-11.2004
FORD FOCUS 1.8 DI / TDDi 08.1999-11.2004
FORD FOCUS 1.8 TDCi 03.2001-11.2004
FORD FOCUS 1.8 TDCi 08.2002-11.2004
FORD FOCUS 1.8 Turbo DI / TDDi 10.1998-11.2004
FORD FOCUS 2.0 16V 10.1998-11.2004
FORD FOCUS RS 10.2002-11.2004
FORD FOCUS Sedan 1.4 16V 02.1999-11.2004
FORD FOCUS Sedan 1.6 16V 02.1999-11.2004
FORD FOCUS Sedan 1.8 16V 02.1999-11.2004
FORD FOCUS Sedan 1.8 TDCi 03.2001-11.2004
FORD FOCUS Sedan 1.8 TDCi 08.2002-11.2004
FORD FOCUS Sedan 1.8 Turbo DI / TDDi 02.1999-11.2004
FORD FOCUS Sedan 1.8 Turbo DI / TDDi 08.2001-03.2005
FORD FOCUS Sedan 2.0 16V 02.1999-11.2004
FORD FOCUS ST170 03.2002-11.2004
FORD FOCUS Turnier 1.4 16V 02.1999-11.2004
FORD FOCUS Turnier 1.6 16V 02.1999-11.2004
FORD FOCUS Turnier 1.6 16V Flexifuel 01.2002-11.2004
FORD FOCUS Turnier 1.8 16V 02.1999-11.2004
FORD FOCUS Turnier 1.8 BiFuel 02.2003-01.2005
FORD FOCUS Turnier 1.8 DI / TDDi 08.1999-11.2004
FORD FOCUS Turnier 1.8 TDCi 03.2001-11.2004
FORD FOCUS Turnier 1.8 TDCi 08.2002-11.2004
FORD FOCUS Turnier 1.8 Turbo DI / TDDi 02.1999-11.2004
FORD FOCUS Turnier 2.0 16V 02.1999-11.2004
FORD FOCUS Turnier ST170 08.2002-11.2004
 
Andra köpte även:
Rekommenderas
Populära produkter i vald kategori