Kulled / Spindelled, Framaxel, Höger eller vänster, Nedre framaxel, Höger, Nedre, Vänster
Kulled / Spindelled, Framaxel, Höger eller vänster, Nedre framaxel, Höger, Nedre, Vänster
FORD GALAXY, MONDEO IV, MONDEO Sedan IV, MONDEO Turnier IV, S-MAX, VOLVO S60 II, S80 II, V60 I, V70 III

Kulled / Spindelled, Framaxel, Höger eller vänster, Nedre framaxel, Höger, Nedre, Vänster

609:-
Spara 34%
st inkl moms
 
I lager, 2-4 dagars leverans
Marknadspris ca 914 kr
Du sparar: 305 kr
Delbetalning från 26:- / mån

Generell produktinformation

Alla chassidelar som vi säljer är granskade för optimal passform och funktion.

Delarna är producerade för att hålla likvärdig eller överstiga den kvalité som originaldelar har från leverantör.

Innan du lägger en beställning så kontrollera gärna att delen passar din bil, rätt kvalitetsdel till rätt bil är alltid ett vinnande koncept.


Vi rekommenderar att göra en framvagnsinställning/fyrhjulsinställning i samband med byte av chassidelar.

Specifikationer

För oe-nummer1458773
För oe-nummer1460693
För oe-nummer1466186
För oe-nummer1466188
För oe-nummer1469024
För oe-nummer1469026
För oe-nummer1507181
För oe-nummer1507182
För oe-nummer30671636
För oe-nummer30671637
För oe-nummer31200448
För oe-nummer31200449
För oe-nummer31200563
För oe-nummer31200564
För oe-nummer31200775
För oe-nummer31200776
För oe-nummer6G9N3A052DG
För oe-nummer6G9N3A052DH
För oe-nummer6G9N3A053DG
För oe-nummer6G9N3A053DH
För oe-nummer7G9N3A052BA
För oe-nummer7G9N3A052BB
För oe-nummer7G9N3A053BA
För oe-nummer7G9N3A053BB
Vänster-/högertrafikFör högertrafik
Vänster-/högertrafikFör vänstertrafik
Allmän informationMed fästmaterial
FORD GALAXY 1.6 EcoBoost 11.2010-06.2015
FORD GALAXY 1.6 TDCi 02.2011-06.2015
FORD GALAXY 1.8 TDCi 05.2006-06.2015
FORD GALAXY 1.8 TDCi 05.2006-06.2015
FORD GALAXY 2.0 05.2006-06.2015
FORD GALAXY 2.0 EcoBoost 03.2010-06.2015
FORD GALAXY 2.0 EcoBoost 07.2010-06.2015
FORD GALAXY 2.0 Flexifuel 05.2006-06.2015
FORD GALAXY 2.0 TDCi 03.2010-06.2015
FORD GALAXY 2.0 TDCi 05.2006-06.2015
FORD GALAXY 2.0 TDCi 05.2006-06.2015
FORD GALAXY 2.0 TDCi 05.2006-06.2015
FORD GALAXY 2.0 TDCi 11.2007-06.2015
FORD GALAXY 2.2 TDCi 03.2008-12.2012
FORD GALAXY 2.2 TDCi 11.2010-06.2015
FORD GALAXY 2.3 09.2007-06.2015
FORD MONDEO IV 1.6 EcoBoost 02.2011-01.2015
FORD MONDEO IV 1.6 TDCi 02.2011-01.2015
FORD MONDEO IV 1.6 Ti 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 1.6 Ti 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 1.6 Ti 07.2010-01.2015
FORD MONDEO IV 1.8 TDCi 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 1.8 TDCi 06.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 EcoBoost 07.2010-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 Flexifuel 03.2009-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 LPG 07.2009-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 SCTi 03.2010-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 TDCi 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 TDCi 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 TDCi 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 TDCi 03.2010-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 TDCi 11.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 2.2 TDCi 03.2008-10.2010
FORD MONDEO IV 2.2 TDCi 07.2010-01.2015
FORD MONDEO IV 2.3 07.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 2.5 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 1.6 EcoBoost 11.2010-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 1.6 TDCi 12.2010-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 1.6 Ti 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 1.6 Ti 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 1.8 TDCi 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 1.8 TDCi 06.2007-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 2.0 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 2.0 Flexifuel 03.2009-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 2.0 LPG 07.2009-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 2.0 TDCi 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 2.0 TDCi 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 2.0 TDCi 03.2010-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 2.0 TDCi 11.2007-01.2015
 
Rekommenderas
Populära produkter i vald kategori