Kulled / Spindelled, Fram, Framaxel, Ytter, Fram, höger eller vänster, Höger eller vänster, Nedre framaxel, Höger, Nedre, Vänster
Kulled / Spindelled, Fram, Framaxel, Ytter, Fram, höger eller vänster, Höger eller vänster, Nedre framaxel, Höger, Nedre, Vänster
ALFA ROMEO MITO, CITROËN NEMO Kombi, NEMO Skåp, FIAT FIORINO Skåp, FIORINO Skåp / kombi, GRANDE PUNTO, LINEA, PUNTO, PUNTO EVO, PUNTO Van, QUBO, OPEL ADAM, CORSA C Skåp, CORSA D, CORSA D Van, CORSA E, CORSA E Van, PEUGEOT BIPPER, BIPPER Tepee, VAUXHALL ADAM, CORSA Mk III, CORSA Mk IV, CORSAVAN Mk III, CORSAVAN Mk IV

Kulled / Spindelled, Fram, Framaxel, Ytter, Fram, höger eller vänster, Höger eller vänster, Nedre framaxel, Höger, Nedre, Vänster

329:-
Spara 34%
st inkl moms
 
I lager, 2-4 dagars leverans
Marknadspris ca 494 kr
Du sparar: 165 kr
Delbetalning från 15:- / mån

Generell produktinformation

Alla chassidelar som vi säljer är granskade för optimal passform och funktion.

Delarna är producerade för att hålla likvärdig eller överstiga den kvalité som originaldelar har från leverantör.

Innan du lägger en beställning så kontrollera gärna att delen passar din bil, rätt kvalitetsdel till rätt bil är alltid ett vinnande koncept.


Vi rekommenderar att göra en framvagnsinställning/fyrhjulsinställning i samband med byte av chassidelar.

Specifikationer

Konmått (mm)16
För oe-nummer3520W3
För oe-nummer3520Y4
För oe-nummer3521S6
För oe-nummer3521V5
För oe-nummer51783056
För oe-nummer51783057
För oe-nummer5352038
För oe-nummer5352039
För oe-nummer55703627
För oe-nummer55703629
Vänster-/högertrafikFör högertrafik
Vänster-/högertrafikFör vänstertrafik
Allmän informationMed fästmaterial
ABARTH GRANDE PUNTO 1.4 12.2007-06.2010
ABARTH GRANDE PUNTO 1.4 12.2007-12.2012
ABARTH PUNTO 1.4 04.2010-
ABARTH PUNTO 1.4 05.2008-
ALFA ROMEO MITO 0.9 12.2013-
ALFA ROMEO MITO 0.9 TwinAir 04.2013-
ALFA ROMEO MITO 0.9 TwinAir 07.2011-
ALFA ROMEO MITO 1.3 MultiJet 01.2011-
ALFA ROMEO MITO 1.3 MultiJet 09.2008-
ALFA ROMEO MITO 1.3 MultiJet 10.2009-
ALFA ROMEO MITO 1.3 MultiJet 12.2013-
ALFA ROMEO MITO 1.4 03.2011-
ALFA ROMEO MITO 1.4 03.2011-
ALFA ROMEO MITO 1.4 05.2011-
ALFA ROMEO MITO 1.4 09.2008-
ALFA ROMEO MITO 1.4 09.2008-
ALFA ROMEO MITO 1.4 Bifuel 04.2016-
ALFA ROMEO MITO 1.4 Bifuel 07.2011-
ALFA ROMEO MITO 1.4 MultiAir 08.2010-
ALFA ROMEO MITO 1.4 TB 12.2013-
ALFA ROMEO MITO 1.4 TJet 09.2008-
ALFA ROMEO MITO 1.4 TJet 09.2008-
ALFA ROMEO MITO 1.4 TJet 09.2008-
ALFA ROMEO MITO 1.4 Turbo MultiAir 10.2009-
ALFA ROMEO MITO 1.4 Turbo MultiAir 10.2009-
ALFA ROMEO MITO 1.4 Turbo MultiAir 10.2009-
ALFA ROMEO MITO 1.6 JTDM 09.2008-
ALFA ROMEO MITO 1.6 JTDM 09.2008-
CITROEN NEMO Kombi 1.3 HDi 75 10.2010-
CITROEN NEMO Kombi 1.4 04.2009-
CITROEN NEMO Kombi 1.4 HDi 04.2009-
CITROEN NEMO Skåp 1.3 HDi 75 10.2010-
CITROEN NEMO Skåp 1.4 02.2008-
CITROEN NEMO Skåp 1.4 HDi 02.2008-
FIAT FIORINO Skåp / kombi 1.2 Flex 01.2007-
FIAT FIORINO Skåp / kombi 1.3 D Multijet 03.2015-
FIAT FIORINO Skåp / kombi 1.3 D Multijet 07.2009-
FIAT FIORINO Skåp / kombi 1.3 D Multijet 11.2007-
FIAT FIORINO Skåp / kombi 1.4 11.2007-
FIAT FIORINO Skåp / kombi 1.4 Natural Power 06.2008-
FIAT FIORINO Skåp 1.4 Flex 11.2013-
FIAT GRANDE PUNTO 1.2 09.2006-
FIAT GRANDE PUNTO 1.2 09.2010-
FIAT GRANDE PUNTO 1.2 10.2005-
FIAT GRANDE PUNTO 1.2 LPG 07.2008-
FIAT GRANDE PUNTO 1.3 D Multijet 04.2010-
FIAT GRANDE PUNTO 1.3 D Multijet 06.2009-
FIAT GRANDE PUNTO 1.3 D Multijet 07.2008-
FIAT GRANDE PUNTO 1.3 D Multijet 10.2005-
FIAT GRANDE PUNTO 1.3 D Multijet 10.2005-
 
Rekommenderas
Populära produkter i vald kategori