Kulled / Spindelled, Fram, Framaxel, Ytter, Fram, höger eller vänster, Höger eller vänster, Nedre framaxel, Höger, Nedre, Vänster
ALFA ROMEO MITO, FIAT GRANDE PUNTO, PUNTO, PUNTO E »
383:-
Spara 34%
st inkl moms
Kulled / Spindelled, Fram, Framaxel, Ytter, Fram, höger eller vänster, Höger eller vänster, Nedre framaxel, Höger, Nedre, Vänster

Kulled / Spindelled, Fram, Framaxel, Ytter, Fram, höger eller vänster, Höger eller vänster, Nedre framaxel, Höger, Nedre, Vänster

 
I lager, 2-4 dagars leverans
Endast 29 kr i frakt, oavsett storlek!
Marknadspris ca 575 kr
Du sparar: 192 kr
Delbetalning från 17:- / mån
Skruvat & Klart
från:
1 438 kr
Totalpris inkl. montering på verkstad

Generell produktinformation

Alla chassidelar som vi säljer är granskade för optimal passform och funktion.

Delarna är producerade för att hålla likvärdig eller överstiga den kvalité som originaldelar har från leverantör.

Innan du lägger en beställning så kontrollera gärna att delen passar din bil, rätt kvalitetsdel till rätt bil är alltid ett vinnande koncept.


Vi rekommenderar att göra en framvagnsinställning/fyrhjulsinställning i samband med byte av chassidelar.

Produktinformation

Konmått (mm)16
För oe-nummer3520W3
För oe-nummer3520Y4
För oe-nummer3521S6
För oe-nummer3521V5
För oe-nummer51783056
För oe-nummer51783057
För oe-nummer5352038
För oe-nummer5352039
För oe-nummer55703627
För oe-nummer55703629
Vänster-/högerstyrningFör vänster-/högerstyrd
Allmän informationMed fästmaterial
ALFA ROMEO MITO 0.9 TwinAir 07.2011-
ALFA ROMEO MITO 1.3 MultiJet 01.2011-
ALFA ROMEO MITO 1.3 MultiJet 09.2008-
ALFA ROMEO MITO 1.3 MultiJet 10.2009-
ALFA ROMEO MITO 1.4 03.2011-
ALFA ROMEO MITO 1.4 03.2011-
ALFA ROMEO MITO 1.4 05.2011-
ALFA ROMEO MITO 1.4 09.2008-
ALFA ROMEO MITO 1.4 09.2008-
ALFA ROMEO MITO 1.4 Bifuel 07.2011-
ALFA ROMEO MITO 1.4 MultiAir 08.2010-
ALFA ROMEO MITO 1.4 TJet 09.2008-
ALFA ROMEO MITO 1.4 TJet 09.2008-
ALFA ROMEO MITO 1.4 TJet 09.2008-
ALFA ROMEO MITO 1.4 Turbo MultiAir 10.2009-
ALFA ROMEO MITO 1.4 Turbo MultiAir 10.2009-
ALFA ROMEO MITO 1.4 Turbo MultiAir 10.2009-
ALFA ROMEO MITO 1.6 JTDM 09.2008-
ALFA ROMEO MITO 1.6 JTDM 09.2008-
FIAT GRANDE PUNTO 1.2 09.2010-
FIAT GRANDE PUNTO 1.2 10.2005-
FIAT GRANDE PUNTO 1.3 D Multijet 04.2010-
FIAT GRANDE PUNTO 1.3 D Multijet 07.2008-
FIAT GRANDE PUNTO 1.3 D Multijet 10.2005-
FIAT GRANDE PUNTO 1.3 D Multijet 10.2005-
FIAT GRANDE PUNTO 1.4 06.2006-
FIAT GRANDE PUNTO 1.4 10.2005-
FIAT GRANDE PUNTO 1.4 16V 09.2007-07.2012
FIAT GRANDE PUNTO 1.4 16V 10.2005-
FIAT GRANDE PUNTO 1.4 LPG 12.2008-
FIAT GRANDE PUNTO 1.4 Natural Power 07.2008-
FIAT GRANDE PUNTO 1.4 T-Jet 09.2007-
FIAT GRANDE PUNTO 1.6 D Multijet 07.2008-
FIAT GRANDE PUNTO 1.9 D Multijet 06.2006-
FIAT GRANDE PUNTO 1.9 D Multijet 10.2005-
FIAT GRANDE PUNTO 1.9 D Multijet 10.2005-
FIAT PUNTO 0.9 Twinair Turbo 03.2012-
FIAT PUNTO 1.2 03.2012-
FIAT PUNTO 1.3 D Multijet 03.2012-
FIAT PUNTO 1.3 D Multijet 03.2012-
FIAT PUNTO 1.3 D Multijet 03.2012-
FIAT PUNTO 1.4 03.2012-
FIAT PUNTO 1.4 Multi Air 03.2012-
FIAT PUNTO 1.4 Natural Power 03.2012-
FIAT PUNTO 1.4 Turbo Multi Air 03.2012-
FIAT PUNTO EVO 1.2 10.2009-02.2012
FIAT PUNTO EVO 1.2 10.2009-02.2012
FIAT PUNTO EVO 1.3 D Multijet 07.2008-02.2012
FIAT PUNTO EVO 1.3 D Multijet 10.2009-02.2012
FIAT PUNTO EVO 1.3 D Multijet 10.2009-02.2012
 
Rekommenderas
Populära produkter i vald kategori: