Oljetrågsavtappningsplugg
OPEL AGILA, ASTRA F, ASTRA F Cabriolet, ASTRA F Ha »
Bestseller
25:-
Spara 29%
st inkl moms
Oljetrågsavtappningsplugg

Oljetrågsavtappningsplugg

 
I lager hos vår leverantör, 3-6 dagars leverans
Endast 29 kr i frakt, oavsett storlek!
Marknadspris ca 35 kr
Du sparar: 10 kr
Delbetalning från 2:- / mån

Produktinformation

Från motornummer08446109
Gängstigning [mm]1,5
Från motornummer14142431
Från motornummer20R22449
MotorkodA10XEP
MotorkodA12XEL
MotorkodA12XER
MotorkodA14NEL
MotorkodA14NET
MotorkodA14XEL
MotorkodA14XER
MotorkodA16LET
MotorkodA16XER
MotorkodA16XNT
MotorkodA18XER
MotorkodB 14 XER
MotorkodB14NEL
MotorkodB14NET
MotorkodC 20 SEL
MotorkodC18XE
MotorkodC18XEL
BultmåttM 14
Från chassinummerT1000001
Från chassinummerT2500001
Från chassinummerT5000001
Från chassinummerT6000001
Från chassinummerT8000001
Från chassinummerT9000001
Från chassinummerTP000001
Från chassinummerV2000001
Från chassinummerV5000001
Från chassinummerV8000001
Från chassinummerW1285447
Från chassinummerW7154259
MotorkodX10XE
MotorkodX12XE
MotorkodX16XEL
MotorkodX17DTL
MotorkodX18XE
MotorkodX18XE1
MotorkodX20DTH
MotorkodX20DTL
MotorkodX20XER
MotorkodX20XEV
MotorkodX22DTH
MotorkodX25XE
MotorkodX30XE
MotorkodY 16 XE
MotorkodY 32 SE
MotorkodY20DTH
MotorkodY20DTL
MotorkodY22DTH
MotorkodY22DTR
MotorkodY22XE
MotorkodY25DT
MotorkodY26SE
MotorkodZ 14 XEL
MotorkodZ10XE
MotorkodZ10XEP
MotorkodZ12XE
MotorkodZ12XEP
MotorkodZ14XE
MotorkodZ14XEP
MotorkodZ16LEL
MotorkodZ16LER
MotorkodZ16LET
MotorkodZ16SE
MotorkodZ16XE
MotorkodZ16XE1
MotorkodZ16XEP
MotorkodZ16XER
MotorkodZ16XNT
MotorkodZ16YNG
MotorkodZ18XE
MotorkodZ18XEL
MotorkodZ18XER
MotorkodZ20LEH
MotorkodZ20LEL
MotorkodZ20LER
MotorkodZ20LET
MotorkodZ22XE
MotorkodZ32SE
OPEL AGILA 1.0 08.2003-12.2007
OPEL AGILA 1.0 12V 09.2000-12.2007
OPEL AGILA 1.2 16V 09.2000-12.2007
OPEL AGILA 1.2 16V Twinport 07.2004-12.2007
OPEL ASTRA F 1.7 TD 11.1994-09.1998
OPEL ASTRA F 1.8 i 16V 06.1993-10.1994
OPEL ASTRA F 1.8 i 16V 11.1994-09.1998
OPEL ASTRA F 2.0 i 16V 02.1995-09.1998
OPEL ASTRA F Cabriolet 1.8 i 16V 11.1994-03.2001
OPEL ASTRA F Halvkombi 1.7 TD 11.1994-01.1998
OPEL ASTRA F Halvkombi 1.8 i 16V 06.1993-08.1994
OPEL ASTRA F Halvkombi 1.8 i 16V 09.1994-01.1998
OPEL ASTRA F Halvkombi 2.0 i 16V 02.1995-01.1998
OPEL ASTRA F Kombi 1.7 TD 11.1994-01.1998
OPEL ASTRA F Kombi 1.8 i 16V 06.1993-01.1998
OPEL ASTRA F Kombi 1.8 i 16V 07.1994-01.1998
OPEL ASTRA F Kombi 2.0 i 16V 02.1995-01.1998
OPEL ASTRA F Van 1.7 TD 08.1994-01.1999
OPEL ASTRA G Cabriolet 1.6 01.2003-10.2005
OPEL ASTRA G Cabriolet 1.6 16V 03.2001-10.2005
OPEL ASTRA G Cabriolet 1.8 16V 03.2001-10.2005
OPEL ASTRA G Cabriolet 2.0 OPC 03.2002-10.2005
OPEL ASTRA G Cabriolet 2.2 DTI 09.2002-10.2005
OPEL ASTRA G Coupé 1.6 16V 03.2000-05.2005
OPEL ASTRA G Coupé 1.8 16V 03.2000-10.2000
OPEL ASTRA G Coupé 1.8 16V 09.2000-05.2005
OPEL ASTRA G Coupé 2.0 16V Turbo 08.2001-05.2005
OPEL ASTRA G Coupé 2.0 16V Turbo 09.2000-08.2001
OPEL ASTRA G Coupé 2.2 DTI 09.2002-05.2005
OPEL ASTRA G Halvkombi 1.2 16V 02.1998-09.2000
OPEL ASTRA G Halvkombi 1.2 16V 09.2000-01.2005
OPEL ASTRA G Halvkombi 1.4 09.2007-12.2009
OPEL ASTRA G Halvkombi 1.6 12.2002-12.2009
OPEL ASTRA G Halvkombi 1.6 16V 02.1998-01.2005
OPEL ASTRA G Halvkombi 1.7 TD 02.1998-08.2000
OPEL ASTRA G Halvkombi 1.8 16V 02.1998-09.2000
OPEL ASTRA G Halvkombi 1.8 16V 09.2000-01.2005
OPEL ASTRA G Halvkombi 2.0 16V 02.1998-01.2005
OPEL ASTRA G Halvkombi 2.0 16V OPC 11.1999-09.2002
OPEL ASTRA G Halvkombi 2.0 DI 02.1998-01.2005
OPEL ASTRA G Halvkombi 2.0 DTI 16V 08.1999-01.2005
OPEL ASTRA G Halvkombi 2.0 OPC 09.2002-01.2005
OPEL ASTRA G Halvkombi 2.0 OPC 11.2002-01.2005
OPEL ASTRA G Halvkombi 2.2 DTI 09.2002-01.2005
OPEL ASTRA G Kombi 1.2 16V 02.1998-09.2000
OPEL ASTRA G Kombi 1.2 16V 09.2000-07.2004
OPEL ASTRA G Kombi 1.4 10.2004-12.2009
OPEL ASTRA G Kombi 1.6 12.2002-07.2009
OPEL ASTRA G Kombi 1.6 16V 02.1998-07.2004
OPEL ASTRA G Kombi 1.7 TD 02.1998-08.2000
 
Rekommenderas
Populära produkter i vald kategori: