Sportluftfilter
CITROËN C4 I, C4 Coupé, C4 Grand Picasso I, C4 Pic »
954:-
Spara 20%
st inkl moms
Sportluftfilter

Sportluftfilter

 
I lager hos vår leverantör, 4-8 dagars leverans
Endast 29 kr i frakt, oavsett storlek!
Marknadspris ca 1 192 kr
Du sparar: 238 kr
Delbetalning från 41:- / mån

Produktinformation

För originalluftburk
Bredd (mm)146,0
Tjocklek (mm)22,0
Längd (mm)362,0
FormFlat
OriginalleverantörK&N FILTERS
CITROEN C4 Coupé 1.6 HDi 11.2004-07.2011
CITROEN C4 Coupé 1.6 HDi 11.2004-07.2011
CITROEN C4 Grand Picasso I 1.6 HDi 10.2006-
CITROEN C4 I 1.6 HDi 11.2004-07.2011
CITROEN C4 I 1.6 HDi 11.2004-07.2011
CITROEN C4 Picasso I 1.6 HDi 02.2007-08.2013
CITROEN C4 Picasso I 1.6 THP 140 07.2008-08.2013
CITROEN C4 Picasso I 1.6 VTi 120 07.2008-08.2013
CITROEN C5 III 1.6 THP 155 04.2009-
CITROEN C5 III Break 1.6 THP 155 04.2009-
CITROEN DS3 1.6 THP 155 04.2010-
CITROEN DS3 1.6 VTi 120 04.2010-
CITROEN DS4 1.6 THP 155 04.2011-
CITROEN DS4 1.6 THP 200 04.2011-
CITROEN DS4 1.6 VTi 120 04.2011-
MINI MINI Cabriolet Cooper S 07.2004-11.2007
MINI MINI Cabriolet John Cooper Works 07.2004-11.2007
MINI MINI Cooper S 03.2002-09.2006
MINI MINI Cooper S 07.2004-09.2006
MINI MINI Cooper S 10.2006-01.2011
MINI MINI COUNTRYMAN Cooper S 06.2010-
MINI MINI COUNTRYMAN Cooper S ALL4 06.2010-
MINI MINI Works 11.2003-09.2006
PEUGEOT 207 1.6 16V Turbo 02.2006-
PEUGEOT 207 1.6 16V Turbo 10.2009-
PEUGEOT 207 CC 1.6 16V Turbo 02.2007-
PEUGEOT 207 CC 1.6 16V Turbo 10.2009-
PEUGEOT 3008 1.6 THP 06.2009-
PEUGEOT 3008 1.6 THP 06.2009-
PEUGEOT 308 1.6 16V 03.2008-
PEUGEOT 308 1.6 16V 09.2007-
PEUGEOT 308 CC 1.6 16V 06.2009-
PEUGEOT 308 SW 1.6 16V 03.2008-
PEUGEOT 308 SW 1.6 16V 09.2007-
PEUGEOT 508 1.6 THP 11.2010-
PEUGEOT 508 SW 1.6 THP 11.2010-
PEUGEOT RCZ 1.6 16V 03.2010-
PEUGEOT RCZ 1.6 16V 06.2010-
 
Rekommenderas