Sportluftfilter
Sportluftfilter
MINI MINI, MINI Cabriolet, MINI CLUBMAN, MINI COUNTRYMAN

Sportluftfilter

765:-
Spara 20%
st inkl moms
 
Beställningsvara, 7-15 dagar leverans
Endast 29 kr i frakt, oavsett storlek!
Marknadspris ca 956 kr
Du sparar: 191 kr
Delbetalning från 33:- / mån

Specifikationer

För originalluftburk
Tapered Conical
OriginalleverantörK&N FILTERS
MINI MINI Cabriolet Cooper D 06.2010-06.2015
MINI MINI CLUBMAN Cooper D 03.2010-06.2014
MINI MINI CLUBMAN Cooper D 10.2007-02.2010
MINI MINI CLUBMAN One D 03.2010-06.2014
MINI MINI Cooper D 06.2010-11.2013
MINI MINI Cooper D 11.2006-09.2010
MINI MINI COUNTRYMAN Cooper D 06.2010-
MINI MINI COUNTRYMAN Cooper D ALL4 06.2010-
MINI MINI COUNTRYMAN One D 06.2010-
MINI MINI One D 06.2009-07.2010
MINI MINI One D 07.2010-11.2013
 
Rekommenderas
Populära produkter i vald kategori