Stabilisatorstag, Övre framaxel
Stabilisatorstag, Övre framaxel
MINI MINI, MINI Cabriolet, MINI CLUBMAN, MINI PACEMAN

Stabilisatorstag, Övre framaxel

2 190:-
Spara 20%
st inkl moms
 
Beställningsvara, 3-10 dagar leverans
Marknadspris ca 2 738 kr
Du sparar: 548 kr
Delbetalning från 94:- / mån

Specifikationer

Aluminium justerbart
Från årsmodell01.2007
OriginalleverantörOMP
MonteringssidaÖvre framaxel
Alla positionsangivelser utgår från förarstol i kupén.
MINI MINI Cabriolet Cooper D 02.2011-05.2015
MINI MINI Cabriolet Cooper D 05.2009-11.2013
MINI MINI CLUBMAN Cooper D 02.2011-06.2014
MINI MINI CLUBMAN Cooper D 03.2010-06.2014
MINI MINI CLUBMAN Cooper D 10.2007-02.2010
MINI MINI Cooper D 02.2011-11.2013
MINI MINI Cooper D 06.2010-11.2013
MINI MINI Cooper D 11.2006-09.2010
MINI MINI PACEMAN Cooper D 04.2012-09.2016
MINI MINI PACEMAN Cooper D ALL4 04.2012-09.2016
 
Rekommenderas
Populära produkter i vald kategori