Bussning, länkarm, Bak, Höger eller vänster, Nedre framaxel
FORD C-MAX, FOCUS II, FOCUS Cabriolet II, FOCUS C- »
449:-
Spara 34%
st inkl moms
Bussning, länkarm, Bak, Höger eller vänster, Nedre framaxel

Bussning, länkarm, Bak, Höger eller vänster, Nedre framaxel

 
I lager, 2-4 dagars leverans
Endast 29 kr i frakt, oavsett storlek!
Marknadspris ca 674 kr
Du sparar: 225 kr
Delbetalning från 20:- / mån

Generell produktinformation

Alla chassidelar som vi säljer är granskade för optimal passform och funktion.

Delarna är producerade för att hålla likvärdig eller överstiga den kvalité som originaldelar har från leverantör.

Innan du lägger en beställning så kontrollera gärna att delen passar din bil, rätt kvalitetsdel till rätt bil är alltid ett vinnande koncept.


Vi rekommenderar att göra en framvagnsinställning/fyrhjulsinställning i samband med byte av chassidelar.

Produktinformation

För oe-nummer1234371
För oe-nummer1234375
För oe-nummer1254310
För oe-nummer1254311
För oe-nummer1305341
För oe-nummer1305342
För oe-nummer1309148
För oe-nummer1309149
För oe-nummer1309644
För oe-nummer1309645
För oe-nummer1328380
För oe-nummer1328381
För oe-nummer1328670
För oe-nummer1328671
För oe-nummer1332074
För oe-nummer1332075
För oe-nummer1348191
För oe-nummer1348192
För oe-nummer1355149
För oe-nummer1355151
För oe-nummer1362650
För oe-nummer1362651
För oe-nummer1477858
För oe-nummer1477860
För oe-nummer1570750
För oe-nummer30714422
För oe-nummer30730829
För oe-nummer30730830
För oe-nummer30748230
För oe-nummer30748231
För oe-nummer31212979
För oe-nummer31212980
Vänster-/högertrafikFör högertrafik
Vänster-/högertrafikFör vänstertrafik
LagringssättGummimetallager
FORD C-MAX 1.6 02.2007-09.2010
FORD C-MAX 1.6 TDCi 02.2007-09.2010
FORD C-MAX 1.6 TDCi 02.2007-09.2010
FORD C-MAX 1.8 02.2007-09.2010
FORD C-MAX 1.8 Flexifuel 02.2007-09.2010
FORD C-MAX 1.8 TDCi 02.2007-09.2010
FORD C-MAX 2.0 02.2007-09.2010
FORD C-MAX 2.0 CNG 04.2009-09.2010
FORD C-MAX 2.0 LPG 06.2008-09.2010
FORD C-MAX 2.0 TDCi 02.2007-09.2010
FORD C-MAX 2.0 TDCi 02.2008-09.2010
FORD FOCUS C-MAX 1.6 10.2003-03.2007
FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCi 02.2005-03.2007
FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCi 10.2003-03.2007
FORD FOCUS C-MAX 1.6 Ti 08.2004-03.2007
FORD FOCUS C-MAX 1.8 04.2004-03.2007
FORD FOCUS C-MAX 1.8 10.2003-03.2007
FORD FOCUS C-MAX 1.8 Flexifuel 01.2006-03.2007
FORD FOCUS C-MAX 1.8 TDCi 01.2005-03.2007
FORD FOCUS C-MAX 2.0 03.2004-03.2007
FORD FOCUS C-MAX 2.0 TDCi 10.2003-03.2007
FORD FOCUS II 1.4 11.2004-09.2012
FORD FOCUS II 1.6 11.2004-09.2012
FORD FOCUS II 1.6 LPG 10.2009-07.2011
FORD FOCUS II 1.6 TDCi 01.2005-09.2012
FORD FOCUS II 1.6 TDCi 11.2004-09.2012
FORD FOCUS II 1.6 Ti 11.2004-09.2012
FORD FOCUS II 1.8 03.2006-09.2012
FORD FOCUS II 1.8 Flexifuel 01.2006-09.2012
FORD FOCUS II 1.8 Flexifuel 12.2005-01.2008
FORD FOCUS II 1.8 TDCi 01.2005-09.2012
FORD FOCUS II 2.0 11.2004-09.2012
FORD FOCUS II 2.0 CNG 04.2009-07.2011
FORD FOCUS II 2.0 LPG 06.2008-07.2011
FORD FOCUS II 2.0 TDCi 02.2008-07.2011
FORD FOCUS II 2.0 TDCi 11.2004-09.2012
FORD FOCUS II 2.5 RS 01.2009-07.2011
FORD FOCUS II 2.5 ST 10.2005-09.2012
FORD FOCUS II Cabriolet 1.6 10.2006-07.2011
FORD FOCUS II Cabriolet 2.0 10.2006-07.2011
FORD FOCUS II Cabriolet 2.0 TDCi 10.2006-07.2011
FORD FOCUS II Kombi 1.4 11.2004-09.2012
FORD FOCUS II Kombi 1.6 11.2004-07.2011
FORD FOCUS II Kombi 1.6 LPG 10.2009-09.2012
FORD FOCUS II Kombi 1.6 TDCi 11.2004-09.2012
FORD FOCUS II Kombi 1.6 TDCi 11.2004-09.2012
FORD FOCUS II Kombi 1.6 Ti 11.2004-09.2012
FORD FOCUS II Kombi 1.8 03.2006-09.2012
FORD FOCUS II Kombi 1.8 Flexifuel 01.2006-09.2012
FORD FOCUS II Kombi 1.8 Flexifuel 12.2005-01.2008
 
Rekommenderas
Populära produkter i vald kategori: